Wszyscy kochają Romana odc. 13

SERIAL

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto.

Odcinek : Liga osiedlowa

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto. Roman i Robert należą do lokalnego klubu koszykarskiego, jednak po tym, gdy przegrywają mecz, ich trener rezygnuje ze stanowiska. Jego miejsce zajmuje Robert, z czego szybko rezygnuje. Ostatecznie funkcję trenera zaczyna pełnić Roman, który pochłonięty nowym zajęciem, zapomina o swoich najbliższych.

Gatunek: Komedia
Kraj produkcji: polska
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Jerzy Bogajewicz
Obsada: Kasprzykowski Bartłomiej, Todorczuk-Perchuć Aneta, Seniuk Anna, Czeczot Krzysztof, Dymecki Dobromir, Bąk Dominik, Ostolski Robert

Najbliższe emisje:

Zobacz również w Kino Polska