Wszyscy kochają Romana odc. 03

SERIAL

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto.

Odcinek : Kocham Cię

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto. Dorota podczas spotkania z Mariuszem i Sylwią, zaczyna zdawać sobie sprawę, że mąż nie okazuje jej publicznie uczuć, podczas gdy ich znajomi nie wstydzą się wzajemnej fascynacji. Postanawia wpłynąć na męża, a jako argument używa dobra ich dzieci.

Gatunek: Komedia
Kraj produkcji: polska
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Jerzy Bogajewicz
Obsada: Kasprzykowski Bartłomiej, Todorczuk-Perchuć Aneta, Muszalak Karolina, Wieliński Witold, Piasecka Dorota, Seniuk Anna

Najbliższe emisje:

Zobacz również w Kino Polska