Wszyscy kochają Romana odc. 01

SERIAL

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto.

Odcinek : Kelnerka

Serial komediowy o pozornie zupełnie przeciętnej rodzinie, on, ona i trójka dzieci. Okazuje się jednak, że dziennikarz sportowy, Roman i jego żona, była bizneswoman, Dorota mają niespotykany dar. Przyciągają ludzi o osobowościach równie barwnych, co i nastręczających kłopotów. Wystarczyło bowiem, żeby przeprowadzili się bliżej rodziców Romana i jego rozwiedzionego brata, aby wkrótce nie móc się od nich opędzić. Nie ma dnia, w którym nie rozegrałby się jakiś minidramat. I choć serial nie dostarcza odpowiedzi na pytanie, jak sobie radzić z irytującą rodziną, to powodów do wybuchów śmiechu aż nadto. Mariusz, jak i Roman są zauroczeni Żanetą, kelnerką pracującą w ich ulubionej pizzerii. Jednak ze względu na wyrzuty sumienia, Roman postanawia już nie odwiedzać tej restauracji. Przypadkowo zostawia w niej swój portfel, który znajduje właśnie Żaneta. Postanawia zadzwonić do mężczyzny, ale zamiast niego, telefon odbiera jego żona – Dorota. Szykuje się wielkie zamieszanie.

Gatunek: Komedia
Kraj produkcji: polska
Rok produkcji: 2011
Reżyser: Jerzy Bogajewicz
Obsada: Kasprzykowski Bartłomiej, Todorczuk-Perchuć Aneta, Kocik Małgorzata, Piasecka Dorota, Wieliński Witold, Bochenek Krzysztof, Seniuk Anna

Najbliższe emisje:

Zobacz również w Kino Polska