Powrót do strony głównej

Komedie wieczorową porą

Każdy poniedziałek 20:15

W poniedziałki, na dobry początek tygodnia, Telewizja Kino Polska zaprasza na "Komedie wieczorową porą".

Co tydzień o 20:15 najœmieszniejsze polskie filmy, kultowe dialogi i aktorzy o nieodpartej sile komicznej. Nie przegap!

Serialowy wtorek

W każdy wtorek

Z jakich pokus i obsesji składa się każdy czterdziestolatek? Kto wygra, a kto polegnie w wojnie domowej? Ile kosztuje podróż za jeden uœśmiech? I z czego cię wyleczy szpital na peryferiach?

W Telewizji Kino Polska znajdziesz zarówno tytuły kultowe, jak i te trochę już zapomniane; obyczajowe, historyczne, sensacyjne i komediowe; realistyczne i takie z przymrużeniem oka. Po prostu seriale dla każdego!

Program obowiązkowy

Każda środa. Nie przegap!

Legendarne produkcje kinowe i telewizyjne, niezapomniane role ulubionych aktorów i wyjątkowe anegdoty z planów filmowych w środy o 20:15 w absolutnie obowiązkowym "Programie Obowiązkowym" - tylko w Telewizji Kino Polska!

Kryminalny czwartek

Każdy czwartek o 20:00

W czwartki, zgodnie z najlepszą tradycją polskiej telewizji, widzów żądnych wrażeń zapraszamy na sensacyjnie dobre kino ze zbrodnią w tle!

Trzymające w napięciu historie, najczarniejsze charaktery i najbardziej niespodziewane z nagłych zwrotów akcji - choć nikt tu widza pod pistoletem nie trzyma, za próby wymigania się od tych seansów powinien grozić kryminał!

Oblicza wojny

Każdy piątek o 20:15

W rozmaitych okresach o tych samych wydarzeniach z naszej narodowej historii kino mówiło w skrajnie różny sposób. Jak? Dowiesz się tego, oglądając doborowy zestaw filmów z cyklu "Oblicza wojny".

Kalejdoskop Polskiego Filmu

W każdą sobotę o 11:00

Stanisław Janicki – legenda telewizji i największy popularyzator polskiego kina przedwojennego – rozpoczyna w Telewizji Kino Polska swój nowy program. „Kalejdoskop Polskiego Filmu” to nie tylko odświeżona formuła, ale i odkrywanie dla widzów nowego źródła anegdot, fascynujących biografii i opowieści z planu. Tym razem przyjrzymy się polskiemu kinu po wojnie – od skromnych początków aż po największe hity PRL-owskiej popkultury. Spotkania ze Stanisławem Janickim w każdą sobotę od 11.00. A po "Kalejdoskopie..." proponujemy filmy, o których opowiadał program: rzadko emitowane, czasem niesłusznie zapomniane, zawsze niezwykle interesujące.

Kabaretowy Rejs

Program rozrywkowy prezentujący wybór najlepszych i najbardziej lubianych skeczy najpopularniejszych polskich kabaretów takich jak Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy B., Grupa MoCarta.

Inne cykle

Młode Kadry
ABC Animacji
Z Archiwum Telewizji Kino Polska
W Iluzjonie