27 filmów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF

czwartek, 11 lipca

44 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zakwalifikowało się do niego 27 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu „30 minut” Studia Munka - Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 44. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH: 

„Bajka na niespokojny sen”, reżyseria: Nawojka Wierzbowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Brzuch straszliwiej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć”, reżyseria: Marek Ułan - Szymański, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa 

„Dog Days”, reżyseria: Zuzanna Grajcewicz, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Egzamin”, reżyseria: Bartosz Paduch, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Furia Film, TVN Film, Non Stop Film Service

„Fikołek”, reżyseria: Milena Dutkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Głosy”, reżyseria: Tomasz Cichoń, produkcja: Discovery TVN

„Grzesznica”, reżyseria: Karolina Porcari, produkcja: Iron Film

„Home Sweet Home”, reżyseria: Agata Puszcz, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Tito Productions, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound

„Jaskinia Żółwi”, reżyseria: Klaudia Folga, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Jestem tutaj”, reżyseria: Agata Minowska, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

„Krzyżówka”, reżyseria: Jan Bujnowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Marcel”, reżyseria: Marcin Mikulski, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, 34Film!, TVN Film, Coloroffon, Dreamsound

„Me Voy”, reżyseria: Sara Bustamante - Drozdek, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Miłość”, reżyseria: Michał Ciechomski, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Moje serce”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich, TVN Film, 5. Element

„Nie moja bajka”, reżyseria: Zuzanna Karpińska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Nie zmieniaj tematu”, reżyseria: Hubert Patynowski, produkcja: Centrum Filmowe Ama

„Okno z widokiem na ścianę”, reżyseria: Kobas Laksa, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Piołun”, reżyseria: Maria Ornaf, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„Pustostan”, reżyseria: Agata Trzebuchowska, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Restart”, reżyseria: Julian Tałandziewicz, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Rykoszety”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Stowarzyszenie Lubińska Grupa Filmowa, Uisel Studio

„Skóra”, reżyseria: Mateusz Znaniecki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego 

„Tak jest dobrze”, reżyseria: Marcin Sauter, produkcja: Studio Munka - Stowarzyszenie Filmowców Polskich 

„Ticket”, reżyseria: Nikita Tanadzhy, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

„Ukąszenie”, reżyseria: Helena Oborska, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

„We mnie”, reżyseria: Maria Wider, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa


Opisy filmów: LINK 

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni. Kino Polska jest sponsorem Nagrody Publiczności podczas Festiwalu.

Powrót do strony głównej