Sobota na giełdzie z Telewizją Kino Polska

piątek, 15 kwietnia 2011

Sobota na giełdzie z Telewizją Kino Polska

 

W najbliższą sobotę, 16 kwietnia, ekipa Telewizji Kino Polska zaprasza warszawiaków do spędzenia ekscytującej soboty na… parkiecie. W ramach Dnia Otwartego Giełdy Papierów Wartościowych stacja przygotowała dla uczestników atrakcyjne nagrody w postaci boksów DVD.

W ostatni wtorek na giełdzie zadebiutowała nasza spółka, Kino Polska TV S.A. Przy tej okazji poczuliśmy się na parkiecie tak dobrze, że postanowiliśmy jak najszybciej znów zawitać na Książęcą – wyjaśnia Joanna Rożen-Wojciechowska, dyrektor programowa Telewizji Kino Polska. – Okazją do tego jest Dzień Otwarty Giełdy Papierów Wartościowych, organizowany w najbliższą sobotę pod hasłem „Cała ta giełda”!

16 kwietnia, w 20-tą rocznicę pierwszej sesji, na odwiedzających gmach przy ulicy Książęcej 4 w Warszawie czekają liczne atrakcje. Będzie można własnoręcznie uderzyć w dzwon giełdowy, przyjrzeć się z bliska tablicy notowań, spenetrować najgłębsze zakamarki giełdy i depozytu, a nawet wziąć udział w symulowanej sesji, kupując i sprzedając fikcyjne akcje.

W programie nie zabraknie też interesujących konkursów. Wśród atrakcyjnych nagród, które można będzie w nich zdobyć, są przygotowane przez Telewizję Kino Polska boksy DVD z filmami z serii „Pan Samochodzik” i „Pan Kleks” oraz animacją „Żółwik Sammy” – specjalnie dla najmłodszych maklerów. Z myślą o nich przygotowano też kipiący od zabaw i atrakcji program „Zostaw dziecko w depozycie”.

A na najbardziej zapalonych sympatyków rynku kapitałowego czeka stanowisko prezentera telewizji biznesowej – do zdobycia w całkiem poważnym konkursie, który organizują wspólnie Giełda Papierów Wartościowych, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych i TVN CNBC Biznes.

Telewizja Kino Polska oraz „Cała ta giełda” czekają na odwiedzających już w najbliższą sobotę od godziny 10:00 do 17:00.

 

Więcej:

Olga Gontarska

Specjalista ds. Promocji i Marketingu
ogontarska@kinopolska.pl
M: 512 097 559

 

Jowita Buchman

Specjalista ds. Promocji i Marketingu

jbuchman@kinopolska.pl

M: 517 687 423

Powrót do strony głównej