Telewizja Kino Polska we wrześniu odkodowana w Netii!

wtorek, 4 września 2018

Telewizja Kino Polska w Netii

Przez cały wrzesień kanał Kino Polska będzie dostępny w oknie otwartym w ofercie Netii. W ramówce stacji m.in. premiera nagrodzonego na najważniejszym polskim festiwalu filmowym hitu „Jesteś Bogiem” o początkach zespołu Paktofonika.

We wrześniu Klienci Netii otrzymają dostęp do Telewizji Kino Polska. Kanał będzie dostępny w odkodowanym paśmie tego operatora przez cały miesiąc, od 1 do 30 września br. Telewizja Kino Polska w ofercie Netii znajduje się na pozycji EPG nr 140.

We wrześniu w Telewizji Kino Polska będzie można zobaczyć premierowo głośny film „Jesteś Bogiem” o początkach zespołu Paktofonika, który zmienił oblicze polskiego hip-hopu. Film „Jesteś Bogiem” został nagrodzony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w kilku kategoriach (m.in. najlepszy debiut reżyserski lub drugi film, najlepszy debiut aktorski dla Marcina Kowalczyka i najlepsza drugoplanowa rola męska dla Dawida Ogrodnika i Tomasza Schuchardta). Ponadto w tym miesiącu Kino Polska wyemituje m.in. tak uznane polskie filmy, jak „Demony wojny wg Goi”, „Vabank II, czyli riposta” i „Dziewczyna z szafy” oraz serial „Wiedźmin” nakręcony na podstawie popularnej prozy fantasy Andrzeja Sapkowskiego.

Powrót do strony głównej