PITBULL.OSTATNI PIES od 23 sierpnia na DVD i Blu-Ray

czwartek, 23 sierpnia 2018

23 sierpnia film „Pitbull. Ostatni pies” ukazał się w sprzedaży w postaci książeczki z płytą dvd oraz Blu-Ray, które będzie można nabyć we wszystkich sklepach płytowych.

DVD w wydaniu z książką o filmie zawiera dodatki w postaci making-of, galerii zdjęć z filmu i z planu oraz galerię plakatów.

„Pitbull. Ostatni pies” to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów – „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

W rolach głównych „stara gwardia” bohaterów, czyli Marcin Dorociński jako oficer Despero, Krzysztof Stroiński jako Metyl, Michał Kula jako Barszczyk oraz Rafał Mohr, czyli Nielat, teraz nazywany Quantico.

Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota „Doda” Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Marian Dziędziel, Agnieszka Kawiorska, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawiają się wokalistka: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Film ustanowił nowy rekord w twórczości Władysława Pasikowskiego i zgromadził w kinach ponad milion widzów.

Powrót do strony głównej