„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w Kinie Letnim Telewizji Kino Polska

czwartek, 16 sierpnia 2018

Być może jest 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, ale na pewno wiecie już to, że w najbliższy piątek na plażę do Gdyni Orłowa znowu przyjedzie Kino Letnie Telewizji Kino Polska. Pokaz komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” odbędzie się w piątek, 17 sierpnia o godz. 21:00. Wjazd – jak zawsze – bezpłatny.

Nie jest łatwo znaleźć miłość swojego życia i prawdziwe szczęście. Tym bardziej we współczesnym świecie, w którym zupełnie nie wiadomo o co chodzi... kobietom. Bohaterami komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” jest kilku mężczyzn, którzy próbują ułożyć sobie życie. Panowie różnią się temperamentem, charakterami i sytuacją życiową, ale jedno ich łączy: wszyscy marzą o wielkiej miłości. Komedia „7 rzeczy…” odpowie na pytanie czy to jeszcze możliwe. W rolach głównych najlepsi polscy aktorzy: Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Leszek Lichota i Piotr Głowacki.

Kadr z filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

W ramach Kina Letniego Telewizja Kino Polska pokaże łącznie 15 polskich filmów oraz filmy krótkometrażowe młodych polskich twórców nagradzane na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Seanse odbywają się w każdy piątek o godz. 21:00 (od 17 do 22 września codziennie o godz. 21:00). Do końca sierpnia Kino Letnie Telewizji Kino Polska będzie zlokalizowane na plaży w Gdyni Orłowie, a z początkiem września przeniesie się na Plac Grunwaldzki w Gdyni. Finał cyklu odbędzie się już w trakcie 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Kino Letnie Telewizji Kino Polska odbywa się pod patronatem Urzędu Miasta Gdyni. Partnerami imprezy są Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Gdyńska Szkoła Filmowa i spółka PKP Intercity (oficjalny przewoźnik). Patronami medialnymi są: magazyn „Co Jest Grane 24” oraz portale Onet.pl i Trójmiasto.pl. Sponsorem wydarzenia jest Ziaja.

Powrót do strony głównej