Telewizja Kino Polska patronem pokazu filmu „Jeż Jerzy” - Najmniejsze Projekcje Świata 12 marca 2011r., o godzinie 12.00 w Kinie Atlantic

piątek, 4 marca 2011

Telewizja Kino Polska patronem pokazu filmu „Jeż Jerzy”  - Najmniejsze Projekcje Świata 12 marca 2011r., o godzinie 12.00 w Kinie Atlantic.

Najbardziej najeżona komedia roku! 

Reżyseria: Wojtek Wawszczyk, Kuba Tarkowski, Tomek Leśniak
Obsada: Borys Szyc, Maria Peszek, Maciej Maleńczuk, Wojciech „Sokół" Sosnowski, Michał Koterski, Jarosław Boberek, Grzegorz Pawlak, Marcin Hycnar, Leszek Teleszyński, Krystyna Tkacz, Wojtek Wawszczyk, Monika Olejnik, Krystyna Czubówna, Maciej „Bilon" Bilka, Włodzimierz Szaranowicz
i inni

Zapomnijcie o słodkich jeżykach z jabłuszkiem na grzbiecie. W przekręconej bejsbolówce, śmigający między blokami na deskorolce Jerzy jest kompletnym zaprzeczeniem swojego gatunku. Uwielbia dobre melanże i niezłe maniurki (czyt. piękne kobiety). Nie istnieje dla niego dylemat – kupić kwiaty dla ukochanej czy butelkę piwa – słuszne rozwiązanie jest tylko jedno. Ale życie Jeża Jerzego nie jest usłane różami, wciąż musi walczyć o przetrwanie. Ma na pieńku z osiedlowymi skinheadami i okolicznymi Wietnamczykami, którzy chętnie zrobili by z niego kurczaka w pięciu smakach. Pewnego dnia w skomplikowany żywot Jerzego wkracza tajemniczy Profesor. Dzięki z trudem zdobytemu DNA tworzy on klona Jeża. Nowy bohater ma zastąpić swój pierwowzór i stać się Celebrytą Doskonałym. Jednak w tym kraju jest miejsce tylko dla jednego bohatera. Prawdziwy Jeż Jerzy rusza, aby odzyskać swoje dobre imię. Jakby to powiedział Misiek Koterski – „Na tego jeża nie ma bata!”

„Jeż Jerzy” komediowa ekranizacja najbardziej kultowej i kontrowersyjnej polskiej serii komiksowej w gwiazdorskiej obsadzie, w tym znani polscy raperzy: Sokół z WWO i Bilon z Hemp Gru! Odjechane imprezy, gorące romanse, ostre kolce… i jazda na deskorolce!

Gośćmi będą twórcy filmu pt. Jeż Jerzy: reżyserzy Wojtek Wawszczyk, Jakub Tarkowski, Tomasz Leśniak; scenarzysta Rafał Skarżyński oraz raper Sokół i aktor Michał Koterski.

Powrót do strony głównej