Wygraj 7-dniowy pobyt na Festiwalu Filmowym – poczuj Zew Gdyni

piątek, 10 czerwca 2016

Zew Gdyni 2016

Cała Polska świętuje 90-lecie Gdyni! Wyjątkowa impreza urodzinowa równocześnie w 90 kinach 18 czerwca o godz. 17.00 pod hasłem „Zew Gdyni! Daj się zaprosić na Festiwal!”.

Jubileusz Gdyni uświetnimy pokazem miłosno-przygodowej historii Zew Morza (1927) - jednego z najciekawszych filmów kina niemego, z muzyką współcześnie skomponowaną przez Krzesimira Dębskiego. Pokaz odbędzie się równocześnie w 90 wybranych miejscach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Sieci Kino za Rogiem oraz Pracowni Filmoteki Szkolnej. A po filmie – na żywo z Gdyni – transmisja losowania specjalnych nagród dla widzów, dwóch dwuosobowych zaproszeń na wrześniowy 41. Festiwal Filmowy w Gdyni.

Zaproszenie obejmuje dojazd, nocleg, wyżywienie oraz akredytację na wszystkie wydarzenia 41. FFG. Laureaci konkursu zostaną także głównymi bohaterami filmowej relacji z ich wizyty w stolicy polskiego kina.

Uwaga kina! Dwuosobowe zaproszenie na 41. Festiwal Filmowy w Gdyni otrzyma także to kino, które najlepiej wypromuje czerwcowy seans w mediach lokalnych.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gdynia.
Partnerzy: Filmoteka Narodowa, Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Kino za Rogiem. Patroni medialni: Onet.pl i Kino Polska Tv.

Szczegóły na www.zewgdyni.pl 

Zew Gdyni 2016

Powrót do strony głównej