Mądry, zabawny i przyjacielski pies Reksio zaprasza dzieci do wspólnej zabawy

piątek, 5 listopada 2010

 

INFORMACJA PRASOWA

Mądry, zabawny i przyjacielski pies Reksio zaprasza dzieci

do wspólnej zabawy

 

Pamięć o najmłodszych widzach wpisana jest w misję Telewizji Kino Polska. To dla nich tworzone są specjalnie dedykowane pasma bajek, w których dzieci poznają świat, uczą się zaradności i samodzielności, a przy tym doskonale się bawią. Rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są pod doskonałą opieką. Na szare i deszczowe jesienne dni Telewizja Kino Polska przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich najmłodszych widzów. 

 

Edukacyjna misja Telewizji Kino Polska nie ogranicza się tylko do emisji bajek. To także wiele konkursów dla najmłodszych, angażujących pozytywne emocje i rozwijających dziecięcą wyobraźnię. Telewizja Kino Polska zachęca do aktywnego oglądania kreskówek i jest inspiracją do twórczych zabaw.


 

W listopadzie zapraszamy do zabawy z najpopularniejszym psim gwiazdorem – Reksiem.
„Mój Przyjaciel Pies”  to konkurs rysunkowy. Mali widzowie, zainspirowani przygodami wyjątkowego psa, muszą wykonać dowolną techniką pracę, związaną z tematem konkursu.

 

Do udziału w zabawie zostali zaproszeni goście specjalni, którzy wyłonią zwycięzców:  Paulina Holtz, popularna aktorka, autorka książki „Luśka na planecie dziecko”, legendarny rysownik, autor Reksia, Marian Wantoła oraz Agnieszka Koperniak szef Redakcji Dziecięcej Telewizji Kino Polska.


Autorzy wyróżniających się prac zostaną nagrodzeni wyjątkowymi zestawami upominków.
Do wygrania są zestawy klocków LEGO Duplo, wesołe maskotki Reksia, interesujące gry planszowe oraz wyjątkowe książeczki do kolorowania z przygodami najpopularniejszego polskiego animowanego psa. Konkurs potrwa do końca listopada. Zwycięzców poznamy w Mikołajki – 6 grudnia.

 

Sponsorami nagród w konkursie są:

 Patronat medialny nad konkursem objął miesięcznik „Twój Pies” oraz portal Qlturka.pl:

 


Powrót do strony głównej