Telewizja Kino Polska patronem Najmniejszych Projekcji Świata

poniedziałek, 20 września 2010

 Telewizja Kino Polska patronem Najmniejszych Projekcji Świata 


Najmniejsze Projekcje Świata w warszawskim kinie Atlantic to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy m.in. z reżyserami, aktorami, scenografami, czy kompozytorami, w których uczestniczyć będzie mogło jedynie 10
kinomanów, wybranych drogą losową.9 października o godz. 12.
00 zapraszamy do Kina Atlantic na projekcję i spotkanie z Twórcami filmu pt. Śluby Panieńskie: 
- reżysera: Filipa Bajona
- aktorów: Edytę Olszówkę, Annę Cieślak, Roberta Więckiewicza 
- kompozytorem: Michała Lorenca
 

Albin (Borys Szyc) i Gustaw (Maciej Stuhr) to niegrzeczni faceci, którzy próbują za wszelką cenę uwieść spiskujące przeciw mężczyznom panny - Anielę (Anna Cieślak) i Klarę (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jednak tym razem poszukiwacze mocnych miłosnych wrażeń i słabych kobiecych punktów trafiają na ekstremalnie trudne przeciwniczki. Piękne dziewczyny zrobią wszystko, żeby pokrzyżować plany nałogowych podrywaczy i spektakularnie utrzeć im nosa. Wybucha wielka wojna męsko-damska, w której intryga goni intrygę, seryjnie łamane są serca, a każdy chwyt jest dozwolony. Czy rozważny, choć romantyczny twardziel Radost (Robert Więckiewicz) zatrzyma lawinę zabawnych nieporozumień i doprowadzi aferę do szczęśliwego końca? 

16 października o godz. 12.
00 projekcja i spotkanie z Twórcami filmu pt.Chrzest: 
- reżyserem: Marcina Wronę
- kompozytorem: Marcinem Macukiem

- aktorem: Michałem Koterskim

Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, własną firmę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z tym pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni. 

 

ChrzestWięcej informacji na http://kinoatlantic.pl/najmniejsze-projekcje-swiata_1.html

 

Powrót do strony głównej