Książka i audiobook „Powrót do Stumilowego Lasu” już w sprzedaży

niedziela, 4 lipca 2010

 

Książka i audiobook „Powrót do Stumilowego Lasu” już w sprzedaży

  

 Pierwsza oficjalna kontynuacja niezwykle popularnych książek dla dzieci, stworzonych przez A.A. Milne’a: Kubusia Puchatka i Chatki Puchatka – książka i audiobook już w księgarniach

 

  

Po prawie 90 latach do Stumilowego Lasu powraca Miś o Bardzo Małym Rozumku. Spadkobiercy praw do przygód legendarnej postaci, stworzonej w latach 20. przez A.A. Milne’a, wyrazili zgodę na pierwszą oficjalną kontynuację niezwykle popularnej książki dla dzieci. Ciąg dalszy „Kubusia Puchatka” i „Chatki Puchatka” napisał znawca tematu David Benedictus, twórca adaptacji audio przygód Misia. Autorem ilustracji jest Mark Burgess, znany jako ilustrator wcześniejszych wydań Kubusia Puchatka  oraz wielu innych książek dla dzieci.

  

 

Nasza Księgarnia to unikalne na rynku wydawców literatury dla dzieci i młodzieży połączenie tradycji i nowoczesności.

 

Wieloletnie doświadczenia i dbałość o stały rozwój sprawiły, że zaufali jej właściciele praw takich bestsellerów światowych, jak "Kubuś Puchatek" i "Chatka Puchatka" A.A. Milne´a z oryginalnymi ilustracjami Ernesta ShepardaWydawnictwo łączy najlepsze tradycje z nowoczesnością, starając się sprostać wymaganiom współczesnych czytelników.

 

 

Tłumaczenie: Michał Rusinek.

 

Razem z książką – audiobook; czyta Janusz Gajos

  

Patron medialny: Telewizja Kino Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej