Janusz Wróblewski przedstawia: „Płynące wieżowce” w Kinie Praha

poniedziałek, 18 listopada 2013

W piątek 29 listopada o 19:00 Telewizja Kino Polska i warszawskie Kino Praha zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Tym razem w programie jest pokaz filmu Tomasza Wasilewskiego „Płynące wieżowce” i rozmowa z reżyserem Tomaszem Wasilewskim.


Janusz Wróblewski przedstawia

 

Autorski cykl Janusz Wróblewski przedstawia” to niepowtarzalna okazja do spotkania z nowymi polskimi filmami i ich twórcami: reżyserami, aktorami, scenarzystami. Pokazy odbywają się raz w miesiącu – w wybrany piątek o godzinie 19:00. Gospodarzem cyklu jest Janusz Wróblewski – krytyk filmowy, dziennikarz tygodnika „Polityka”, autor książki „Reżyserzy”.

 

„Płynące wieżowce” to poruszająca historia o poszukiwaniu własnej tożsamości. Kuba (Mateusz Banasiuk) studiuje i trenuje pływanie. Razem ze swoją dziewczyną (Marta Nieradkiewicz) mieszka u matki (Katarzyna Herman), kochającej go zaborczą miłością. Pewnego dnia poznaje Michała (Bartosz Gelner) i czuje, że jego poukładany świat chwieje się w posadach. Musi się z tym zmierzy każda ze związanych z nim osób.

 

 

„Płynące wieżowce” i spotkanie z Tomaszem Wasilewskim w Kinie Praha w piątek 29 listopada o 19:00.

 

Więcej na www.kinopraha.pl

Powrót do strony głównej