„Miłość. Film Sławomira Fabickiego” – najmniejsze projekcie świata

piątek, 8 marca 2013

Kino Atlantic zaprasza 9marca 2013r., o godzinie 11.00 na kolejne spotkanie w cyklu "Najmniejsze Projekcje Świata". Tym razem na ekranie przedpremierowo film pt. „Miłość. Film Sławomira Fabickiego”. Naszymi gośćmi będą reżyser Sławomir Fabicki oraz aktorka Julia Kijowska.

Po projekcji 10 osób będzie mogło spotkać się z twórcami w restauracji Sioux przy ul. Chmielnej 35. Szczegóły dotyczące zaproszeń w regulaminie na stronie NMP .

 

Najmniejsze Projekcje ŚwiataMarcin Dorociński oraz wschodząca gwiazda polskiego kina Julia Kijowska (najlepsza aktorka MFF w Salonikach) w poruszającej opowieści autorstwa Sławomira Fabickiego ("Z odzysku"), której pierwsze pokazy wzbudziły wielki entuzjazm widzów i krytyki. "Miłość" to historia kobiety uwikłanej w trudną relację, której konsekwencje wystawią jej szczęśliwe małżeństwo na długotrwałą próbę. W życie dwójki trzydziestolatków wkracza ktoś, kto sprawi, że będą musieli na nowo określić, czym jest dla nich wzajemne uczucie. Początkowo ufni i otwarci, potem zagubieni i coraz bardziej oddalający się od siebie bohaterowie zmuszeni są postawić sobie niezwykle ważne pytania. Czy chcą się wszystkim dzielić i czy wszystko powinni wiedzieć? Jak wiele są w stanie wytrzymać i co teraz oznacza dla nich słowo "kochać"? "Miłość" to film zainspirowany prawdziwą historią.

Powrót do strony głównej