Telewizja Kino Polska nominowana do Telekamery!

poniedziałek, 7 stycznia 2013

 

Już po raz kolejny Telewizja Kino Polska otrzymała nominację do Telekamery w kategorii „Kanał filmowy i serialowy”. Nominowanych jak co roku wytypowała redakcja „Tele Tygodnia”. Teraz wszystko w rękach widzów: SMS-owe głosowanie na laureatów potrwa do 28 lutego!

 

Jeśli chcesz zagłosować na Telekamerę dla Telewizji Kino Polska, wyślij SMS o treści TK.N1 na numer 7265. Każdy ma do dyspozycji jeden głos. Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.

Głosuj na Kino Polska! 
 

„Dzięki temu kanałowi możemy codziennie obcować z perłami polskiej kinematografii. Dla starszych to chwila wspomnień, a młodsi odkrywają, jak znakomite są dzieła sprzed lat” – pisze redakcja „Tele Tygodnia” w uzasadnieniu nominacji dla Telewizji Kino Polska.

 

Dla twórców tej wyjątkowej anteny tegoroczna nominacja ma szczególne znaczenie: w grudniu 2013 Telewizja Kino Polska skończy równe 10 lat. Choć wciąż się rozwija, kilka rzeczy pozostaje w niej niezmiennych: to wciąż jedyna stacja na świecie, poświęcona promocji polskiego kina. Każdy widz znajdzie tu coś dla siebie: odnowione cyfrowo arcydzieła sąsiadują na antenie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Stacja powstała w 2003 roku z czystej pasji do kina. Po 10 latach nadal kocha kino, kultywuje związaną z nim tradycję i przed telewizorami z powodzeniem łączy pokolenia!

 

W tym roku głosowanie w plebiscycie Telekamer odbywa się tylko za pośrednictwem SMS-ów. Cały uzyskany z nich dochód organizatorzy przeznaczą na Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych – m.in. luksusowe samochody, wycieczki do Wenezueli i Maroka oraz zestawy kina domowego.

 

Pójdź w ślady Marysi – zagłosuj na Telekamerę dla Telewizji Kino Polska!

Wyślij SMS o treści TK.N1 na numer 7265. Koszt 1 SMS-a to 2,46 zł z VAT.

 
 
Więcej:

Agnieszka Łapińska – Telewizja Kino Polska

T: +48 602 553 182;
E:
alapinska@kinopolska.pl

Facebook YouTube

Powrót do strony głównej