Uwaga, konkurs: Mikołaje z dawnych lat

piątek, 7 grudnia 2012

Masz swoje zdjęcia z Mikołajem z przedszkola? Z prezentami pod choinką? Z balu przebierańców w zakładzie pracy rodziców? Przewietrz albumy – Moje Cudowne Lata wymyśliły konkurs specjalnie dla Ciebie!
 

Z okazji Mikołajek na portalu Moje Cudowne Lata ruszył specjalny foto konkurs, w którym do wygrania jest najprawdziwszy, ultranowoczesny gramofon.
 

Wystarczy w domowym archiwum wyszperać śmieszne zdjęcie z dzieciństwa ze Świętym Mikołajem i wrzucić je na portal MojeCudowneLata.pl. W konkursie przewidziano aż dwie główne nagrody.
 

Pierwszy gramofon za najlepsze Mikołajowe zdjęcie przyzna wybranej przez siebie osobie redakcja Moich Cudownych Lat. Drugiego zwycięzcę wskażą internauci: każda udostępniona na portalu fotografia weźmie udział w ich głosowaniu. Wygra ten Mikołaj, który zbierze najwięcej kliknięć „Pamiętam to” (odpowiednik „Lubię to” na Facebooku).

 

– Im więcej kliknięć „Pamiętam to”, tym większa szansa na nagrodę – potwierdza Łukasz Czapski, redaktor portalu. – Nasz gramofon ma wiele użytecznych funkcji: pozwala nie tylko słuchać winyli w doskonałej jakości, ale też umożliwia zgranie ich na mp3. Warto o niego powalczyć i namówić znajomych, żeby głosowali na wasze zdjęcia!
 

Poza gramofonami Moje Cudowne Lata przygotowały dla uczestników konkursu całe mnóstwo nagród pocieszenia: filmy, książki i płyty w retro klimatach. Ich wspólny mianownik to retro, bo Moje Cudowne Lata to portal społecznościowy, który służy wspólnemu wspominaniu.
 

Stronę założyła grupa pasjonatów z Telewizji Kino Polska – po to, żeby ludzie mogli się na niej dzielić wspomnieniami, ratując przed zapomnieniem prywatne pamiątki. Każdy może sobie tutaj założyć własny profil i publikować na nim zdjęcia, slajdy, kolekcje starych pocztówek, a nawet przepisy kulinarne prababci. Dla osób, które takie skarby przechowywały dotąd w wersji analogowej, serwis przygotował specjalną ofertę: wystarczy napisać na adres redakcja@mojecudownelata.pl i umówić się na zeskanowanie pamiątek na redakcyjnym skanerze.

 

Mikołajkowy konkurs zostanie rozstrzygnięty 31 grudnia na stronie www.mojecudownelata.pl.

 

Nie zwlekaj – przewietrz archiwa już dziś i znajdź w nich cudownego Mikołaja z dawnych lat!

 

Więcej:

Agnieszka Łapińska – MojeCudowneLata.pl|Telewizja Kino Polska

T: +48 602 553 182;
E: alapinska@kinopolska.pl

www.mojecudownelata.pl

Powrót do strony głównej