Komedia w kolorze blond z Telewizją Kino Polska

czwartek, 30 sierpnia 2012

Komisarz Blond już w kinach

W czwartek 31 sierpnia do polskich kin z impetem wkroczy „Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości”, brawurowa komedia z Anną Dereszowską, Marianem Dziędzielem, Pawłem Delągiem i Mariuszem Pujszo. Producentami filmu są SPI Film Studio i Kino Polska TV S.A.

Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i jak z międzynarodową aferą szpiegowską łączą się Zakon Krzyżacki, biały królik oraz Pola Negri? W komedii „Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości” pytań jest wiele, bo w świecie szpiegów nic nie jest oczywiste!

W rękach obdarzonego genialnym węchem funkcjonariusza Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znalazły się losy całego świata. W tropieniu niebezpiecznej siatki szpiegowskiej pomaga mu Minister Spraw Wewnętrznych (Marian Dziędziel – „Dom zły”, „Wesele”), prywatnie – wielbiciel mocnych trunków i rzadkich ras psów, oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który „żadnej pracy się nie boi”. Gdy dzielny komisarz jest już o krok od rozwikłania zagadki Oka Sprawiedliwości, na jego drodze staje zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska – „Lejdis”, „Testosteron”). Oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi okaże się najtrudniejszą misją Blonda.

Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości” to pełna rozmachu komedia szpiegowska, przepełniona humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji.

Patronami medialnymi filmu są Telewizja Kino Polska, FilmBox, Ströer, RMF Maxxx, „Super Express”, „Reader’s Digest”, portale Stopklatka.pl, Demotywatory.pl, Polki.pl i Wizaż.pl.

Ile Blond ma z Bonda i czy tajne agentki wolą blondynów? Komedia w kolorze blond w kinach już od 31 sierpnia! 

Wejdź na stronę www.komisarzblond.pl i zobacz zwiastun filmu!

 

Powrót do strony głównej