NAJMNIEJSZE PROJEKCJE ŚWIATA – „Bez wstydu”

środa, 18 lipca 2012

Telewizja Kino Polska wraz z Kinem Atlantic zaprasza 23lipca 2012r., o godzinie 12.00 na kolejne spotkanie w cyklu "Najmniejsze Projekcje Świata". Tym razem na ekranie film pt. „Bez wstydu”.

Naszymi gośćmi będąreżyser Filip Marczewski, scenarzysta Grzegorz Łoszewski oraz aktorka Anna Próchniak.

Po projekcji 10 osób będzie mogło spotkać się z twórcami w tea labie Bubbleology przy ul. Chmielnej.

Aby uczestniczyć w Najmniejszych Projekcjach Świata, wyślij maila  "Bez wstydu" na adres promocja@kinoatlantic.pl i wygraj spotkanie z twórcami oraz pokaz filmu.

Wracając do rodzinnego miasteczka Tadek (Kościukiewicz) odkrywa, że jego ukochana siostra Anka (Grochowska) związana jest z żonatym mężczyzną (Maciej Marczewski). Zazdrość o powszechnie szanowanego biznesmena o politycznych ambicjach przeradza się w obsesję, wykraczającą poza moralne i obyczajowe normy miejscowej społeczności. Wiedziony szaleńczą fascynacją Tadek uczyni wszystko, by skompromitować kochanka siostry. Nie zauważa nawet, że sam jest obiektem westchnień miejscowej piękności, Irminy (debiutująca w fabule, charyzmatyczna Anna Próchniak), która gotowa jest dla niego zerwać narzucone jej przez rodzinę zaręczyny

 
 
 
 
Produkcja: Polska 2012

Reżyseria: Filip Marczewski

Scenariusz: Grzegorz Łoszewski

Obsada: Agnieszka Grochowska, Mateusz Kościukiewicz, Anna Próchniak, Maciej Marczewski i inni

Partnerzy cykluFilmweb, Students.pl, Entropia Słowa, Kino Polska, Interia.pl, Plejada.pl, RMF Classic, Gazeta Studencka oraztea lab Bubblelogy.

Powrót do strony głównej