Zmiany w ofercie Kino Polska TV S.A. w Cyfrowym Polsacie

poniedziałek, 4 czerwca 2012

Od 1 czerwca wzbogaceniu ulega oferta Kino Polska TV S.A. w Cyfrowym Polsacie. Na platformie znajdą się trzy nowe kanały z portfolio spółki: znane już polskim widzom FilmBox Extra i FilmBox Family oraz premierowy, poświęcony sztukom walki FightBox. Cyfrowy Polsat jest pierwszą platformą, która oferuje tę stację swoim abonentom. Zmiany dotyczą też flagowego kanału Kino Polska TV S.A. – Telewizji Kino Polska. Operator przenosi ją do pakietów Familijny i Familijny HD.

FightBox zastąpi na platformie stację Polsat Futbol. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą go na pozycji 16., w dodatkowym pakiecie Sport HD. Przez pierwszy miesiąc w ramach promocji „otwarte okno” kanał będzie dostępny również dla abonentów pakietów Familijnego i Familijnego HD.

Jak mówi Łukasz Bułka, Dyrektor Marketingu i PR Kino Polska TV S.A.: FightBox to męski, ostry kanał, poświęcony sztukom walki; głównie mieszanym, czyli MMA (Mixed Martial Arts). Widzowie znajdą tu różne odmiany tej dyscypliny, m.in. boks mężczyzn i kobiet, capoeirę, stosowane przez rosyjskich komandosów sambo, zapasy na rękę, wrestling, walki w klatkach, jiu-jitsu, taekwondo, karate oraz sumo. W naszej ofercie nie zabraknie też popularnych amerykańskich programów: „Inside MMA” i „Art of Fighting”.

Pasjonatów sportów walki z pewnością zainteresuje także produkowany przez SPI International w Nowym Jorku cykl „Beyond MMA”, w którym  podglądamy sportowców poza ringiem. Jeden z jego odcinków, zatytułowany „Five Points Academy”, przedstawia największe i najsłynniejsze siłownie, w których trenerami są znani zawodnicy. Jak na rasowy kanał sportowy przystało, FightBox gwarantuje też swoim widzom relacje z zawodów. Będą to głównie emisje rozgrywek różnych lig i federacji z USA, Japonii i Europy, w tym: Global Sumo, Grand Sumo Tournament, WKF, MMA Ultimate Combat Experience, Gotham Boxing, Seminole Warriors Boxing, Cage Fighting Championships, MMA Armageddon Fighting Championship. W czerwcu na antenie FightBox swoją premierę będzie miał cykl „Arm Wars”, w którym wielcy zawodnicy tego stylu siłują się na rękę na dachach znanych budynków. Kanał będzie dostępny wyłącznie w wersji angielskiej.

Dwie inne stacje z portfolio Kino Polska TV S.A. – kanały filmowe  FilmBox Extra (pozycja 32.) i FilmBox Family (pozycja 33.) – wzbogacą ofertę dodatkowych pakietów Extra HD i Relax Mix. Wraz ze stacją FilmBox HD utworzą one pakiet FilmBox stanowiący część pakietów Extra HD i Relax Mix.

Telewizja Kino Polska, wcześniej oferowana w dodatkowych pakietach Extra HD i Relax Mix, wraz z przeniesieniem do podstawowych pakietówFamilijnego i Familijnego HD będzie dostępna dla blisko 2,8 mln abonentów Cyfrowego Polsatu.

 
Więcej informacji:
Olga Gontarska – Telewizja Kino Polska
Powrót do strony głównej