ArtBuzz 2012: start rejestracji!

wtorek, 10 kwietnia 2012

Można się już zapisywać na warsztaty organizowane w ramach trzeciej konferencji ArtBuzz.

Aby wziąć udział w konferencji, należy wejść na stronę www.ArtBuzz.edu.pl, założyć na niej konto i wybrać zajęcia, w których chcemy uczestniczyć.

Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się w dniach 11-12 kwietnia w Centrum Konferencyjnym U2 na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W bogatym programie konferencji znalazły się dwie ciekawe prezentacje: Piotra Janowczyka „Digital Illustration VS Fashion Photography – o potędze cyfrowej ilustracji” i Marcina Kordowskiego – „Magia Google: wyszukiwarka jako źródło ruchu i nie tylko. Jak wykorzystać potencjał strony www?”. Pełny program dostępny jest na stronie www.ArtBuzz.edu.pl/program-2012

Poza uczestnictwem w warsztatach rejestracja daje nam także możliwość udziału w konkursach z cennymi nagrodami. Już teraz można śledzić postępy Bitwy Graficznej, rozgrywającej się na forum MAX3D.pl: www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=170. W puli nagród dla zwycięzców znalazły się tu tablety Wacom Bamboo i Intuos.

Organizatorami konferencji są: Koło Naukowe MediaFrame AGH, Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH i Akademia Górniczo-Hutnicza. ArtBuzz honorowym patronatem objęli: Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Jerzy Miller – Wojewoda Małopolski oraz  JM rektor AGH Prof. dr hab. inż. Antoni Tajduś. Partnerami konferencji są: Alvernia Studios, MAX3D.pl, Miasto Kraków, RCS i KrakSpot.

Sponsorem Platynowym konferencji jest Windows Internet Explorer 9, Sponsorami Złotymi – Wacom i HiddenData, Sponsorami Srebrnymi – Kiwi Produkcje oraz ABB.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konferencji i Facebooka:

www.facebook.com/ArtBuzz
www.ArtBuzz.edu.pl
 

Powrót do strony głównej