Kino Polska Muzyka zwiększa zasięg

wtorek, 17 stycznia 2012

Dobra wiadomość dla fanów polskich brzmień: od dziś telewizję Kino Polska Muzyka można już oglądać w sieci kablowej Inea. W ten sposób muzyczne perełki z tej wyjątkowej anteny docierają łącznie do ponad 2,4 mln abonentów.

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja na świecie, prezentująca widzom tylko polską muzykę. Oprócz kultowych teledysków, niezapomnianych koncertów i złotych przebojów największych rodzimych gwiazd można tu też znaleźć hity estrady oraz interesujące archiwalia.


W styczniu stacja zabiera nas m.in. w sentymentalną podróż do stolicy polskiej piosenki.


W każdą sobotę o godzinie 20:30 na antenie Kino Polska Muzyka wspominamy Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Czyja kariera zaczęła się właśnie w tym mieście? Które przeboje miały tam swoją premierę? Kto został bożyszczem tłumów, a kto tylko idolem? Ulubieni artyści wszystkich pokoleń; piosenki, które się nie starzeją; niezrównany styl festiwalowej konferansjerki i przegląd krajowej mody sprzed lat – to wszystko co sobota tylko w Kino Polska Muzyka!


Program stacji jest adresowany do wszystkich fanów polskiej muzyki. Poza siecią Inea w tej chwili oglądać go mogą także klienci platformy Cyfra+, a także sieci kablowych UPC, Vectra, Toya i Multimedia Polska.


Inea to jeden z liczących się na polskim rynku dostawców telewizji kablowej. W jego zasięgu znajduje się ponad 200 tysięcy gospodarstw domowych w Wielkopolsce. Program Kino Polska Muzyka został włączony do oferty sieci w ramach pakietów: Wygodny, Wygodny HD i Wygodny PVR.

Więcej:

Agnieszka Łapińska – Kino Polska Muzyka
T: +48 602 553 182; E: alapinska@kinopolska.pl
www.kinopolskamuzyka.pl

Powrót do strony głównej